راهکار ویژه رای گیری دیجیتال

اتوماسیون ثبت رای انتخاب

راي گيري یکی از راهكار هاي اصلی مشارکت افراد توأم با احساس مسئولیت و همكاري در برگزيدن اشخاص و یا مسائل متفاوت مي‌باشد. در هر انتخابات امنيت، سرعت و حفظ اطلاعات از مهم ترين مؤلفه هاي مورد توجه برگزاركنندگان است. آران تاچ با معرفي اتوماسيون ثبت رای خود به نام انتخاب امكان راي گيري از طريق استند هاي لمسي با استفاده از اثر انگشت و يا كارت ملي را براي راي دهندگان فراهم می‌نماید. سیستم مذکور امنيت بالا، سرعت در شمارش و اعلام نتایج آراء و همچنین صرفه جويي در نيروي انساني و هزينه را براي برگزاركنندگان به ارمغان مي‌آورد. از این سیستم مي‌توان در انتخابات اصناف، انتخاب برترين آثار و چهره ها در جشنواره هاي مختلف و… استفاده نمود.

امکانات اتوماسیون ثبت رای انتخاب

افزایش سرعت و سهولت در رای گیری

کاهش هزینه‌های اجرایی

امنیت بالا در برگزاری انتخابات

انجام کلیه مراحل اخذ، شمارش و اعلام نتایج به صورت مکانیزه

امکان گزارش‌گیری به صورت لحظه‌ای

ایجاد بانک اطلاعاتی از سوابق انتخابات برگزار شده

مشــاوره تخصــصی محصولات آران تـــاچ

جهت استفاده از دموی رایگان اطلاعات خود را وارد بفرمایید.

Fill out this field
Fill out this field

سوالات متداول

بنا بر درخواست برگزارکننده امکان احراز هویت توسط اسکن بارکد کارت ملی ویا کارت ویژه رای گیری و یا از طریق اسکن اثرانگشت وجود دارد.

پرتالی در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما می‌توانید به صورت لحظه‌ای اطلاعات را رصد نمایید.

خیر هیچ محدودیتی وجود ندارد. البته بهتر است در صورتی که برگزاری رای گیری به صورت همزمان در چند نقطه است و تعداد شرکت کنندگان بیش از 500 هزار نفر می باشند با همکاران ما در آران تاچ مشورت نمایید.

طبق بررسی‌های انجام‌شده میانگین زمان اخذ رای برای هر نفر 20 ثانیه می‌باشد و با احتساب 8 ساعت فعالیت در روز امکان رای گیری از حدود 1500 نفر بر روی یک کیوسک وجود دارد.

پیشنهاد ما برای تمامی مشتریان بهره‌برداری به صورت موقت و اجاره‌ای می‌باشد.

نمای رابط کاربری

keyboard_arrow_up