راهکار ویژه قرعه کشی

اتوماسیون قرعه کشی اقبال

امروزه مبحث مشتری مداری برای هر برندی حائز اهمیت بوده و برای این مهم راهکارهای زیادی وجود داردکه یکی از جذاب‌ترین آن‌ها برگزاری قرعه کشی بین مشتریان می‌باشد. در قدیم این کار به صورت سنتی انجام می‌شد ولی آران تاچ با طراحی اتوماسیون هوشمند اقبال توانسته جذابیت مضاعفی در این فرآیند ایجاد نماید که هم اجرای آن برای برگزارکننده راحت‌تر از گذشته باشد و هم شرکت‌کنندگان هیجان بیشتری را تجربه نمایند. سیستم قرعه کشی اقبال ترکیب محصولی فیزیکی و دیجیتال است و این امکان را به برگزارکنندگان می‌دهد که بتوانند برای حالت‌های مختلف و طبق پارمترهای متفاوت جوایز را مدیریت نمایند. لازم به ذکر است که فرآیند قرعه کشی کاملا به صورت تصادفی بوده و امکان دخل و تصرف در آن به هیچ وجه وجود ندارد.

امکانات اتوماسیون قرعه کشی اقبال

قرعه کشی به صورت دیجیتال

احراز هویت کاربران

قابلیت دریافت شماره تماس کاربران

امکان تعریف جوایز و تعیین پارامترها

قابلیت تعریف اسپانسر و پخش ویدیو بعد از هر جایزه

امکان گزارش‌گیری به صورت لحظه‌ای

امنیت در قرعه کشی و انتخاب به صورت کاملا تصادفی

امکان شرکت در قرعه کشی با بارکدخوان

شروع قرعه کشی با هندل، دکمه و یا بدون دخالت دست

مشــاوره تخصــصی محصولات آران تـــاچ

جهت استفاده از دموی رایگان اطلاعات خود را وارد بفرمایید.

Fill out this field
Fill out this field

سوالات متداول

برای احراز هویت کاربران، هم می توانید از بارکدخوان دستگاه استفاده کنید و هم این امکان وجود دارد که کاربر تلفن همراه خود را وارد و کد احراز هویتی که برای او ارسال می شود را بر روی دستگاه ثبت نماید.

هیچ محدودیتی برای تعریف تعداد و نوع جوایز وجود ندارد. این امکان را دارید برای هر جایزه ای که تعیین می نمایید تعداد آن، بازه زمانی اهدای آن و ضریب احتمالی آن را مشخص کنید که با این قابلیت می توانید جوایز را در مدت زمان و بازه های شلوغ مدیریت کنید.

از طریق پنل کاربری که به هر برگزارکننده اختصاص می‌گیرد امکان بارگذاری اطلاعات بسیار ساده با انتقال از فایل اکسل وجود دارد و از طریق همان پنل تغییرات مورد نیاز به صورت لحظه ای بر روی دستگاه اعمال می‌گردد.

بله ، شما می توانید از بین فالوورها ، کامنت ها و یا لایک های یک پست خاص بر روی دستگاه، قرعه کشی نمایید.

در این اتوماسیون قابلیتی وجود دارد که بعد از مشخص شدن هر جایزه ویدیویی پخش می شود که می تواند ویدیو تبلیغ اسپانسر باشد و یا معرفی جایزه.

نمای رابط کاربری

keyboard_arrow_up