راهکار ویژه مدیریت هتلداری

اتوماسیون مدیریت هتــل رفیــع

در سالیان اخیر شاهد رشد هرچه بیشتر تکنولوژی در اصناف مختلف هستیم و به لطف این پیشرفت‌ ها آینده روشن‌تر به نظر می‌رسد. به طبع آن هتل داران نیز از این قاعده مستثنی نیستند و زمان آن رسیده است که استفاده از تکنولوژی در میان هتل داران افزایش یافته و تحولی عظیم در صنعت هتلداری بوجود آید. در حال حاضر در اغلب هتل ها تمامی خدمات به صورت سنتی و از طریق تماس و یا مراجعه حضوری مسافران صورت می گیرد که علاوه بر زحمت زیاد و زمان بر بودن ، کنترل و سازماندهی پیچیده را برای هتلداران بوجود می آورد. اتوماسیون مدیریت هتلداری رفیع به عنوان یک سیستم مرکزی عمل کرده و با برقراری ارتباط با بخش های مختلف هتل، سهولت و سرعت سیستم خدمات رسانی را هم برای مسافران و هم برای هتلداران فراهم می آورد. لازم به ذکر است این سیستم قابلیت نصب بر روی IP TV هتل ها را دارد.

امکانات اتوماسیون مدیریت هتــل رفیــع

پشتیبانی از زبان های دیگر

منوی رستوران و ثبت سفارش از اتاق

درخواست نظافت و رفع مشکلات

ثبت نیاز به خشک شویی

امکان رزرو تاکسی

ارائه خدمات صرافی

معرفی مراکز گردشگری شهر

رزرو بلیط مراکز گردشگری شهر

اطلاع رسانی اختصاصی و عمومی به هر اتاق

مشــاوره تخصــصی محصولات آران تـــاچ

جهت استفاده از دموی رایگان اطلاعات خود را وارد بفرمایید.

Fill out this field
Fill out this field

سوالات متداول

اجرای این سولوشن بر روی بستر IP TV هتل انجام گرفته و مدیریت فرآیندها به صورت یکپارچه صورت می گیرد.

پس از نصب سیستم رفیع، تلویزیون های داخل اتاق تبدیل به یک نمایشگر لمسی شده و امکان تعامل مشتری و ثبت درخواست ها میسر می گردد.

در صورت تمایل مسافر، تبلیغ مراکز مختلف بر روی تلویزیون داخل اتاق نمایش داده شده و مسافر می تواند بلیط مجموعه مربوطه را از طریق همان تلویزیون داخل اتاق رزرو نماید.

از طریق نمایشگر و یا پرینتر که در واحدهای خدماتی قرار میگیرد درخواست هر اتاق به واحد مربوطه ارسال می گردد. ضمنا کلیه درخواست ها در پنل مدیریت قابل مشاهده و پیگیری می باشد.

از طریق پنل مدیریتی که در اختیار هتلدار قرار می گیرید امکان اطلاع رسانی برای هراتاق به صورت مجزا و یا گروهی وجود دارد و پیام های ارسال شده به صورت نوتیفیکیشن روی تلویزیون اتاق نمایش داده می گردد.

نمای رابط کاربری

keyboard_arrow_up