اجاره

ارائه خدمات به صورت موقت (اجاره محصولات)

آران تاچ مفتخر است باحضور مستمر و دیرینه در نمایشگاه ها و همایش ها و سمینارهای داخلی و بین المللی تجربه ی منحصربه فرد کار با سیستم های لمسی را جهت پروژه های موقت و به صورت اجاره در اختیار بسیاری از سازمان ها و شرکت ها قرار دهد و با رضایتمندی حداکثری گامی بلند در جهت تکریم ارباب رجوع بردارد. همواره در برگزاری این نوع مراسم ها ( نمایشگاه ، همایش ، سمینار ) به دلیل زمان کم در اجرا، امکان سفارشی سازی محصولات هم نرم افزار و هم کیوسک به دور از انتظار می باشد ولی آران تاچ این نوید را به مشتریان عزیز می دهد که با توجه به تنوع و تعدد محصولات در بخش اجاره و چابک بودن تیم نرم افزاری کلیه نیازهای کوتاه مدت را در کمترین زمان ممکن برطرف می سازد. به دلیل هزینه های بالا در برگزاری نمایشگاه، عموم مشتریان نگران خدمات پشتیبانی در نمایشگاه هستند که در این راستا آران تاچ با تعبیه تیم پشتیبانی مستقر در نمایشگاه ها، در صورت بروز هرگونه اختلال و نیاز به خدمات پشتیبانی، در کوتاه ترین زمان ممکن به صورت رایگان آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد.

اجاره محصولات تاچ

تنوع در تعداد، رنگ و سایز کیوسک ها باعث شده مشتریان محترم قدرت انتخاب بیشتری داشته باشند.

ارائه راهکارهای ویژه

ایده ها و راهکارهای اثربخش، می تواند جذابیت و تاثیر گزاری را در پروژه های نمایشگاهی به ارمغان آورد.

پشتیبانی VIP

تیم پشتیبانی آران تاچ آماده خدمت رسانی بصورت رایگان در کوتاه ترین زمان ممکن به مشتریان می باشد.

راهکارهای اجاره‌ای

کیوسک های اجاره‌ای

پر فروش ترین محصول از سری استند های عمودی آران تاچ ، استند البرز می باشد که این استند به…
استند اکسین از جمله محصولات سری افقی آران تاچ می‌باشد که به واسطه طراحی زیبا و متناسب با ارگونومی بدن…
از سری محصولات پیوند طبیعت و تکنولوژِی آران تاچ است و شکل ظاهری آن برگرفته از پروانه بوده که طراحی…
هدف از طراحی و تولید این محصول صرفه جویی در کاغذ به واسطه اشاعه فرهنگ استفاده از استند های دیجیتال…
استند ویژه قرعه کشی نهال محصولی منحصر به فرد بوده که صرفا برای برگزاری قرعه کشی طراحی شده است. طراحی…
استند ارس اولین محصول از سری محصولات برای ثبت اطلاعات می باشد که طراحی ساده آن باعث شده که در…
از سری میزهای CIP آران تاچ با طراحی ویژه برای استفاده به صورت ایستاده می باشد. در این سری ارتفاع…
میز مانی از سری میزهای VIP آران تاچ بوده که به واسطه طراحی ساده و مینیمال مناسب برای استفاده در…
مشــاوره تخصــصی محصولات آران تـــاچ

جهت راهنمایی در خصوص راهکار اختصاصی اطلاعات خود را وارد بفرمایید. همکاران ما با شما در تماس خواهند بود.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

سوالات متداول

عموما اجاره کیوسک تاچ برای نمایشگاه ها به مدت 4 روز و برای ایونت ها و سمینارها به مدت 1 روز می باشد ولی لزوما استفاده از محصولات تاچ محدود به این زمان ها نیست و امکان استفاده از این خدمت برای چند ساعت و یا چند ماه نیز میسر است.

در چند مدل از کیوسک های تاچ ماژل های کاربردی مثل پرینتر و بارکدخوان و فینگر پرینت و فیس اسکنر تعبیه شده و در صورت نیاز به استفاده از این ماژول ها به همکاران ما در این بخش اطلاع دهید.

بیشترین سفارش در اجاره کیوسک تاچ مربوط به مدل البرز آران تاچ و بیشترین سفارش در میز تاچ مربوط به مدل مرسده و بیشترین سفارش در اجاره کیوسک ماژول دار ( پرینتر ، بارکدخوان ، فینگرپرینت ) مربوط به مدل ارس می باشد. ضمنا اجاره تاچ اسکرین مدل اطلس هم طرفداران خودش را دارد.

با توجه به اینکه آران تاچ به علت تنوع و تعداد بالا در محصولات بخش اجاره اکثر زمان ها موجودی برای تحویل را دارد ولی در زمان شلوغی و یا نمایشگاه های پر بازدید حداقل 2 ماه قبل برای انتخاب نوع دستگاه و رنگ مورد نظر زمان مناسبی می باشد.

در صورتی که سفارشی سازی برای بخشی از نرم افزارهای موجود باشد حداقل یک ماه و برای طراحی نرم افزار سفارشی جدید نیاز به بررسی دارد و زمان مشخصی را نمی توان تعیین نمود. (با کارشناسان واحد نرم افزار مذاکره شود.)

  • حتما در زمان تحویل و دریافت دستگاه حضور داشته باشید.
  • در زمان تحویل آموزش های لازم جهت استفاده محصولات تاچ انجام می شود و برای پیشگیری از مشکلات ناشی از عدم شناخت و آموزش کافی حتما نماینده ای که در طول مدت بهره برداری در پروژه حضور دارد را مشخص بفرمایید که آموزش های لازم به ایشان صورت پذیرد.
  • در صورت نیاز به استفاده از نرم افزار، قبل از قطعی کردن سفارش، تست نرم افزار را روی دستگاه مورد نظر انجام دهید.
  • در صورت نیاز به استفاده در محل های خصوصی حتما در زمان سفارش به کارشناسان اطلاع دهید. ( شرایط استفاده در مکان های خصوصی متفاوت است.)
  • به علت تعدد سفارش در بخش اجاره زمان بندی تحویل دستگاه ها حدودا یک روز قبل از اجرای پروژه مشخص می شود، در صورتی که در زمان مشخصی به دستگاه نیاز دارید حتما در زمان سفارش به کارشناسان آران تاچ اطلاع دهید.
  • برای خروج دستگاه از محل های برگزاری نیاز به دریافت برگه خروج است و خواهشمند است جهت تسریع روند خروج دستگاه یک روز قبل از پایان پروژه برگه را از برگزار کننده دریافت نمایید.

شماره تلفن همراه 09101267006 و شماره تلفن ثابت 41138 داخلی واحد پشتیبانی

keyboard_arrow_up