راهکار ویژه بازی

اتوماسیون بازی هدف

به واسطه نیاز مردم به بازی های عمومی و تعاملی، بازی با نام هدف را تولید نمودیم، در این بازی تعاملی شرکت کننده باید اهداف مشخص شده در صفحه نمایش را نشانه گرفته و با پرتاب توپ امتیاز جمع نماید. این امکان برای شرکت های مختلف وجود دارد که المان های خود را به عنوان هدف در این بازی نمایش دهند و همچنین از طریق پرتالی که در اختیارشان قرار می گیرد امکان بارگذاری و تغییر اهداف ، گزارش گیری بابت تعداد شرکت کنندگان و جوایز اختصاص یافته نیز دارند . اتوماسیون بازی هدف در نمایشگاه ها و ایونت ها با استقبال بسیار خوبی مواجه شده است.

امکانات اتوماسیون بازی هدف

قابلیت ثبت شماره تماس بازیکن

امکان تعریف جوایز

امکان گزارش‌گیری به صورت لحظه‌ای

قابلیت صدور پرینت برای دریافت جایزه

امکان شروع بازی با اسکن بارکد

امکان اضافه‌نمودن تبلیغ برای هر جایزه

مشــاوره تخصــصی محصولات آران تـــاچ

جهت استفاده از دموی رایگان اطلاعات خود را وارد بفرمایید.

Fill out this field
Fill out this field

سوالات متداول

توسط پرتال اختصاص داده شده امکان انتخاب نوع صفحه هدف وجود دارد . صفحه می تواند به صورت دارت و امتیازی و یا اهداف متحرک باشد. در صورت انتخاب صفحه امتیازی میزان کسب امتیاز برای دریافت جایزه باید تعریف گردد و در صورت انتخاب اهداف متحرک آیکن و نوع جایزه باید مشخص شود.

خیر ، امکان هدف‌گیری با توپ، تیروکمان و اسلحه امکان‌پذیر است . همچنین امکان طراحی ابزار اختصاصی برای پرتاپ نیز وجود دارد.

طراحی اهداف ویژه برای کاربران در گروه های سنی متفاوت تعبیه شده، ضمنا تعیین میزان سختی نیز بنا به کاربر و گروه سنی بازیکن امکان پذیر است.

از طریق پرتالی که در اختیار شما قرار می گیرد امکان دسترسی به اطلاعات و گزارش گیری وجود دارد.

بله بنا به نیازمندی شما هم کیوسک و هم نرم افزار قابل سفارشی سازی می‌باشد.

نمای رابط کاربری

keyboard_arrow_up