راهکار ویژه راهنمای مراجعین

اتوماسیون راهنمای مراجعین کجاس

امروزه در مكان هاي وسيع و پرتردد بخشي تحت عنوان اطلاعات متشكل از نيروهاي انساني آشنا با محيط، براي پاسخگويي به سؤالات مخاطبين وجود دارد. با اين حال همواره مراجعين در مجتمع‌های تجاری ، ساختمان های بزرگ و به ویژه در نمایشگاه ها و همایش ها با سردرگمي ناشي از عدم شناخت محيط مواجه هستند و با وجود تابلوهاي اطلاعاتي، نقشه‌‏های مسیر و نیروهای انسانی اطلاع‌رسان، مقصد مورد نظر را نمي‏يابند، در این راستا آران تاچ جهت رفع نیاز موجود، با معرفی سیستم راهنمای مراجعین کجاس امکان سهولت، سرعت و دقت در ارائه اطلاعات موردنیاز مخاطبین را برای صاحبان مراکز تجاری و برگزارکنندگان جشنواره‏‌ها، همایش‌‏ها، نمایشگاه‏‌های داخلی و بین المللی فراهم نموده است. در سیستم راهنمای مراجعین کجاس با تعبیه نقشه‏ی اختصاصی به صورت دو بعدی و سه بعدی قابلیت نمایش بخش های مختلف هر مجموعه، ائم از شرکت‌ها، برندها، واحدهای تجاری، ورودی و خروجی‌ها، مترو و مراکز حمل و نقل عمومی، رستوران‌ها، مراکز تفریحی و … را بوجود آورده است. هم‌چنین جذابیت گرافیکی نرم‌افزاری و قابلیت تعاملی سخت افزاری این سیستم رضایتمندی حداکثری مراجعه‌کنندگان و برگزارکنندگان را به دنبال خواهد داشت.

امکانات اتوماسیون راهنمای مراجعین کجاس

نمایش پلن کلی و جزئی مجموعه

نمایش نقشه به صورت دو بعدی و سه بعدی

امکان جستجوی مکان‌ها

نمایش اطلاعات شامل عکس و ویدیو برای هر بخش

امکان به‌روزرسانی اطلاعات بخش‌ها

راهنمای نزدیک‌ترین مسیر به هر بخش

مشــاوره تخصــصی محصولات آران تـــاچ

جهت استفاده از دموی رایگان اطلاعات خود را وارد بفرمایید.

Fill out this field
Fill out this field

سوالات متداول

برای مکان‌هایی که بخش ها و یا واحدهای زیادی دارد، بابت هر واحد پنلی به هرکاربر اختصاص داده شده و کلیه اطلاعات اعم از متن معرفی و فیلم و عکس آن واحد به راحتی قابل بارگذاری است.

برای مشتریانی که پروژه های بصورت موقت و اجاره ای دارند تمامی اطلاعات توسط آران تاچ بارگذاری می شود و برای پروژه های دائم مثل مجتمع های تجاری و یا ساختمان های دولتی به هر کاربر و یا واحد یک پنل اختصاصی تعلق می گیرد که کلیه اطلاعات را می تواند به راحتی وارد نماید.

به واسطه ساختار متفاوت هر مجموعه، عموما طراحی به صورت اختصاصی انجام می‌شود.

نمای رابط کاربری

keyboard_arrow_up