راهکار ویژه ثبت اطلاعات

اتوماسیون ثبت اطلاعات گنج

چشم انداز کلی ایجاد و راه اندازی مجموعه های اقتصادی گسترش کار و سرمایه می باشد و بقای سازمان ها منوط به گسترش دایره مشتریان و حفظ بانک اطلاعاتی آن‌ها است. حضور در نمایشگاه‌های مختلف یکی از راه‌های گسترش بانک اطلاعاتي صاحبان مشاغل در کنار جذب مشتریان جدید و معرفی محصولات به آن‌ها می‌باشد.

طریقه مرسوم در جمع‌آوری اطلاعات مشتریان، ثبت آن ها به‌صورت دستی بوده که همواره با خطر مفقود‌شدن، مخدوش‌شدن و یا ناخوانا بودن همراه است، به‌علاوه نگهداری چنین بانک اطلاعاتی نیازمند صرف زمان و فضای زیادی نسبت به بانک‌های اطلاعاتی مدرن بوده و برای بازاریابی و دسترسی به آن‌ها امکان بروز اشتباه بسیار است.

آران تاچ در راستای اهداف مشتری مدارانه خود به منظور بهبود کیفیت ثبت، بايگاني و بازيابي اطلاعات مشتریان سیستم لمسی ثبت اطلاعات خود را به نام گنج معرفی می‌نماید.

امکانات اتوماسیون ثبت اطلاعات گنج

ثبت اطلاعات در زمانی کوتاه

امکان اسکن چهره

اسکن کارت ویزیت

سهولت در حفظ و نگهداری اطلاعات

امکان استفاده از اطلاعات جهت ارسال پیام‌های گروهی

گزارش عملکرد و بررسی میزان بازدید مشتریان

گزارش تفکیک و طبقه‌بندی مشتریان

گزارش و بررسی نحوه عملکرد پرسنل

امکان شخصی‌سازی سوالات و گزارشات (به زودی)

مشــاوره تخصــصی محصولات آران تـــاچ

جهت استفاده از دموی رایگان اطلاعات خود را وارد بفرمایید.

Fill out this field
Fill out this field

سوالات متداول

یک روز پس از اتمام پروژه اطلاعات برای شما ارسال می‌گردد.

اطلاعات به صورت فایل اکسل می‌باشد و اگر هم خروجی دیگری نیاز داشته باشید امکان‌پذیر است ضمنا به زودی پنل آن لاین راه‌اندازی شده و می‌توانید در پورتال خود از اطلاعات و امکانات بهره‌برداری بفرمایید.

خیر، هیچ محدودیتی در تعداد وجود ندارد و شما می‌توانید به صورت نامحدود اطلاعات مشتریان را در پورتال خود داشته باشید.

عموما مشتریان عزیز از قالب پیش‌فرض استفاده می‌کنند که اطلاعات اصلی مورد نیاز مشتریان بر روی آن موجود می باشد ولی در صورتی که بابت پروژه‌ای خاص نیاز به دریافت اطلاعات ویژه دارید خیالتان راحت باشد که امکان آن برای شما وجود دارد.

آران تاچ موفق به طراحی OCR (تشخیص هوشمند عکس به متن) فارسی شده و این پروژه در حال آماده‌شدن برای نسخه تجاری هست و تا انتشار این نسخه ارزشمند دسترسی به اسکن آن وجود دارد.

نمای رابط کاربری

keyboard_arrow_up