شماره:۲۱۲

کارگزاری بانک سامان،کارگزاری مبین سرمایه، به پرداخت ملت
دهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه با حضور محصولات آران تاچ

دهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه از امروز در نمایشگاه بین المللی تهران آغاز به کار کرد و تا ۲۹ فروردین ماه ادامه دارد.
این نمایشگاه با حضور شخصیت های سیاسی، مقامات اقتصادی، کارشناسان و متخصصین حوزه بورس، بانک و بیمه کلید خورده و با توجه به اهمیت ابعاد بین‌المللی آن، شرایط حضور و بازدید میهمانان خارجی از غرفه‌های مختلف این نمایشگاه مهیا شده است. در این نمایشگاه ۳۶۰ شرکت داخلی و خارجی در ۱۶ هزار مترمربع فضای نمایشگاهی حضور دارند.
دهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکت های فعال داخلی و خارجی، دستاوردها و خدمات خود را در معرض بازدید دست‌اندرکاران و متخصصان این عرصه قرار دهند، در همین راستا آران تاچ محصولات لمسی خود را به شرکت به پرداخت ملت، کارگزاری بانک سامان و همچنین کارگزاری مبین سرمایه در این نمایشگاه ارائه کرده است.
کارگزاری بانک سامان با اجاره محصولات لمسی آران تاچ، سامانه بورس را بر روی ۹ نمایشگر مستقر در غرفه فعال سازی کرده و در طول برگزاری نمایشگاه مراجعین خود را از همین طریق پرزنت می نماید.
کارگزاری مبین سرمایه که سال گذشته نیز تجربه استفاده از محصولات لمسی آران تاچ را داشته است در راستای احترام به مشتریان و صرف جویی در زمان ایشان، اقدام به راه اندازی سامانه ثبت نام الکترونیکی در نمایشگاه کرده است که از طریق سایت این شرکت اطلاعات مورد نیاز از مشتریان دریافت می شود و روند ثبت نام نسبت به ثبت نام کاغذی بسیار سریع تر است. مراجعین این غرفه می توانند علاوه بر ثبت نام از طریق سایت با استفاده از میز لمسی آران تاچ با روند سرمایه گذاری در بورس نیز آشنا شوند.
به پرداخت ملت علاوه بر دو کارگزاری مذکور، شرکت ارائه دهنده راهکارهای نوین پرداخت الکترونیک برای سازمان‌ها، نهادها، ارگان‌های دولتی و اشخاص حقیقی و حقوقی در این نمایشگاه از محصولات لمسی آران تاچ در قالب استندهای ثبت اطلاعات مراجعین مبتنی بر فناوری OCR بهره برداری می کند.

ویدیو


گالری


error: Content is protected !!