شماره:۲۲۶

بهره گیری هوآوی از ۳۵ دستگاه لمسی آران تاچ

شرکت فناوری هوآوی شرکت چند ملیتی فعال در زمینه شبکه‌های کامپیوتری و ارتباطات، به همراه بیش از صد نفر از کارکنان و مدیران خود در یک رویداد ۴ روزه که از امروز ۳۰ اردیبهشت ماه تا ۳ خرداد برگزار می شود، میزبان اپراتور های ایرانی ست. هر ساله در این تاریخ هوآوی آخرین محصولات، توانمندی ها و دستآورد های خود را به اپراتور های ایرانی معرفی کرده و امسال برای دومین سال متوالی با استفاده از محصولات لمسی آران تاچ این رویداد را برگزار می نماید.
در این مراسم اختصاصی شرکت هوآوی با هدف ایجاد شبکه های راه دور، ارائه خدمات و تجهیزات عملیاتی، مشاوره به شرکت های خارج از چین و تولید دستگاه های ارتباطی برای بازار مصرف به صورت مجزا میزبان مدیران و مسئولین شرکت های همراه اول، رایتل، ایرانسل و مخابرات ایران می‏باشد.
در این مراسم که مطابق سال گذشته در هتل استقلال تهران برگذار می شود، هواوی برای دومین سال پیاپی از محصولات لمسی آران تاچ به منظور نمایش آخرین دستاورد های نرم افزاری، سخت افزاری و مخابراتی بهره گیری می کند. در این مراسم ازحدود ۳۵ استند و نمایشگر آران تاچ استفاده می‏شود که هر یک از این دستگاه ها به معرفی و نمایش یک اپلیکیشن خاص می پردازند.

گالری


error: Content is protected !!