شماره: ۲۴۹

رضایت حداکثری مشتریان در نمایشگاه الکامپ

روابط عمومی آران تاچ به منظور بررسی رضایتمندی مشتریان در نمایشگاه الکامپ سراغ غرفه هایی رفت که از محصولات آران تاچ استفاده کردند.
رستم شاه گشتاسبی مدیر عامل به پرداخت ملت در گفتگو با آران تاچ با اشاره به این که مراجعین، نرم افزار سکه را از طریق محصولات آران تاچ به صورت ملموس و واقعی تجربه می کنند افزود محصولات آران تاچ بر خلاف نمونه های مشابه موجود در بازار سرعت بالایی دارند و هنگام کار با این محصول حس می کردم یک موبایل بزرگ در دست دارم، وی در ادامه نیز از کارشناسان و همکاران آران تاچ تشکر کرد.
سعید نیری مسئول رویداد های سازمانی شرکت سداد با اشاره به همکاری قبلی در نمایشگاه بانکداری الکترونیک تصریح کرد، از میز تاچ، استند افقی و استند عمودی استفاده کردیم و آران تاچ نیاز های شرکت سداد را به صورت کامل برطرف کرده است.
شهبازی مدیر کل بازاریابی و فروش جیرینگ نیز با اشاره به دیزاین غرفه خود و استفاده از ترکیب کلاسیک و مدرن از طریق نمایشگر های آران تاچ از عملکرد آران تاچ در این نمایشگاه تشکر و قدردانی کرد.
مهرداد محمدی نماینده شرکت شابش در پاسخ به سوال خبرنگار ما مبنی بر عملکرد آران تاچ در نمایشگاه امسال ضمن تشکر از آران تاچ افزود، این بار دومی ست که با آران تاچ همکاری دارد، در نمایشگاه قبل از محصولات آران تاچ استفاده کردیم، مفید بود، تشخیص دادیم در نمایشگاه امسال هم استفاده کنیم.
شجاعی نماینده موسسه آینه جادو ضمن اعلام رضایتمندی از محصولات آران تاچ گفت برای نمایش و تعامل بهتر از استند های آران تاچ استفاده کردیم.
error: Content is protected !!