شماره: ۲۴۷

بیست و سومین نمایشگاه الکامپ تهران

در های بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ که بزرگ‌ترین نمایشگاه تاریخ صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور نیز محسوب می‌شود، از ساعت ۱۰ صبح امروز ۳۰ تیرماه به روی عموم گشوده و آیین افتتاحیه این نمایشگاه با حضور ابوالحسن فیروزآبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور و ناصر علی سعادت رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور در ورودی سالن ۸ و ۹ که به استارتاپ‌ها اختصاص یافته است، برگزار شده است. آران تاچ در این نمایشگاه چهارمین حضور خود را ثبت کرده و مطابق سال های گذشته محصولات خود را به الکامپ برد. شرکت های ذیل در الکامپ امسال از طریق استندها، میزها و نمایشگر های آران تاچ آخرین خدمات، محصولات و دستاوردهای خود را در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات ارائه می‌دهند:
خدمات داده ورزی سداد: ارائه دهنده انواع خدمات در زمینه نرم افزارهای بانکی و غیربانکی، مشاوره فنی و نظارتی در حوزه فناوری اطلاعات در دومین همکاری خود با آران تاچ در الکامپ ۲۰۱۶ آخرین محصولات و خدمات خود و سه شرکت گروه داده ورزی سداد را از طریق محصولات آران تاچ در برابر دیدگان علاقه‌مندان، فعالان و بازدیدکنندگان نمایشگاه قرار می‌دهد.
محصولات ایوا ،بام،"بله"و پرداخت عوارض خروج از کشور به صورت غیر حضوری و نیز ارایه برنامه نرم افزاری خاص در راهکارهای مصرف بهینه انرژی در ساختمان های اداری، بانکی و مجتمع های مسکونی، محصولاتی هستند که سداد از طریق ۲۵ محصول لمسی شامل استند، میز و نمایشگر لمسی آران تاچ در این نمایشگاه معرفی می کند. مدیران ارشد سیاسی، اجتماعی و اقتصادی کشور و مقامات بانکی و دست اندرکاران شرکت های فنآوری اطلاعات نیز در غرفه سداد حضور یافته و از طریق محصولات تاچ با دستاورد های سداد آشنا شدند.
رایتل: آران تاچ در سومین سال متوالی همکاری خود با رایتل، در الکامپ امسال نیز محصولات خود را به این اپراتور ارائه می دهد. رایتل که در الکامپ امسال یک طبقه کامل از سالن ۴۰ را به خود اختصاص داده است، هدایای متنوع و ارزشمند، تخفیف‌های استثنایی، خدمات جدید و آخرین فناوری‌های ارتباطی خود را از طریق محصولات آران تاچ در قالب استند و نمایشگر ارائه می دهد. بازدیدکنندگان از نمایشگاه الکامپ می‌توانند با ارائه کارت ملی و تلفن هوشمند یا تبلت خود و ثبت مشخصات با استفاده از محصولات لمسی آران تاچ، سیم کارت دیتای رایگان رایتل را با بسته آغازین و انجام تنظیمات، دریافت کرده و به همین طریق از دیگر هدایا و تخفیفات ویژه رایتل بهره گیری نمایند.
به پرداخت ملت: شرکت به پرداخت ملت ارائه دهنده راهکارهای نوین پرداخت الکترونیک از جمله دستگاه کارتخوان، کیوسک، درگاه پرداخت اینترنتی، سامانه پاسخ صوتی، رمزکارگشا و.. در همکاری مجدد نمایشگاه الکامپ، خدمات جدید و محصولات خود در حوزه پرداخت الکترونیک را از طریق محصولات آران تاچ معرفی می نماید. این شرکت یکی از جدید ترین اپلیکیشن های خود را با نام سکه بر استند های لمسی اجرا کرده و در معرض نمایش و کاربری مراجعین قرار می دهد.
مبین نت: ارائه دهنده اینترنت وایمکس، وای فای و ال تی ای سراسری در الکامپ امسال همکاری مجدد با آران تاچ دارد. شرکت ارتباطات مبین‌نت طرح‌های تخفیفی خود را برای مشتریان جدید و قدیمی ویژه‌ی نمایشگاه الکامپ ۹۶ معرفی و ارائه می کند. این شرکت امکان ثبت‌نام ارتقای مشترکین وایمکس به TD-LTE را از طریق محصولات آران تاچ در حالی فراهم کرده است که کلیه‌ی بازدیدکنندگان می‌توانند در روزهای برگزاری نمایشگاه با مراجعه به غرفه‌های مبین‌نت، اطلاعات خود را توسط دستگاه های لمسی مستقر در نمایشگاه به سرعت و سهولت ثبت کرده و از تخفیفات و خدمات این شرکت بهره مند شوند.
جیرینگ: جیرینگ کیف پول مبتنی بر موبایل که امکان ارائه خدمات پرداخت‌های خرد را آسان می‌کند، با شعار جدید این شرکت تحت عنوان "خیلی تنده" در الکامپ امسال حضور دارد. غرفه این شرکت در سالن ۳۸ بوده و به دلیل رنگ جذاب، طراحی دکور و برنامه های خاص خود از غرفه های پربازدید این نمایشگاه می باشد. جیرینگ در همکاری مجدد خود با آران تاچ ۳ محصول با نام های «جیرینگ پی»، «دوجیم» و «جبران» را از طریق نمایشگر های لمسی که در یک پیکان قدیمی دیزاین شده است معرفی می کند.
شابش: شابش وب سایت و اپلیکیشن تخصصی درج آگهی ملک است که جویندگان ملک ، فروشندگان ملک و مشاورین املاک میتوانند به راحتی از آن استفاده کرده و آگهی املاک مورد نظر خود را بیابند و یا انتشار دهند. شابش در همکاری مجدد خود با آران تاچ، اپلیکیشن و سایت خود را از طریق استند لمسی آران تاچ به بازدید کنندگان معرفی می نماید
موسسه فرهنگی دیجیتالی آینه جادو: موسسه آینه جادو تولید کننده محصولات فرهنگی در الکامپ امسال با استفاده از محصولات لمسی آران تاچ اپلیکیشن ها، کلیپ ها، تیزرها، بازی ها و برنامه های خود را در معرض نمایش بازدیدکنندگان قرار داده و محصولات خود را از این طریق معرفی می نماید.
فناوری ارتباط امن خاورمیانه: شرکت ارتباط امن، ارائه دهنده راهکارهای امنیت فن آوری اطلاعات از استند لمسی آران تاچ در غرفه خود که در سالن خلیج فارس نمایشگاه الکامپ است، بهره برداری می کند. این شرکت که با به‌کارگیری استانداردهای جهانی و توسعه‌‌ی فناوری اطلاعات از طریق نمایندگان خود فعالیت و حضور خود را در بازار ایران پررنگتر کرده است از استند لمسی آران تاچ به منظور معرفی، ارائه و توزیع راهکار های فناوری اطلاعات و امنیت استفاده می کند.
اکسون ویژن سیستم: اپلیکیشن رکاب فعال در زمینه خرید، فروش، معاوضه و بررسی وسایل نقلیه در نمایشگاه الکامپ امسال و در سالن استار تاپ ها حضور دارد. رکاب در غرفه خود برای اجرای اپلیکیشن خود از استند لمسی آران تاچ بهره برداری می کند. استند آران تاچ با قابلیت تعاملی بودن و جذابیت بالا راهکاری مناسب برای معرفی و نمایش قابلیت ها، ویژگی ها و کاربری های این نرم افزار به مراجعین می باشد.
error: Content is protected !!