شماره:۲۵۲

آغاز به کار بیست و ششمین نمایشگاه مبلمان منزل - هافکس ۹۶

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل - هافکس ۹۶ به طور رسمی از امروز صبح ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ افتتاح شد. در این نمایشگاه که با وسعت قابل توجه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران و با حضور گسترده برند های معتبر مبلمان منزل برگزار می شود آخرین محصولات و دستاوردهای این حوزه در معرض دید عموم قرار می گیرد.
این نمایشگاه با شعار" صادرات مبلمان، پروژه ملی" مهمترین هدف برپایی خود را "جلب حمایت دولت از صنعت مبلمان در پروژ ملی صادرات مبلمان ایران" قرار داده و فرهنگ سازی و تشویق فعالیت‌های صادراتی و فراهم کردن بستری برای ارتقای سطح کمی وکیفی طراحی، تولید، فروش و صادرات مبلمان را بعنوان محور اصلی نمایشگاه در نظر گرفته است.
در هافکس امسال نیز همچون سال های گذشته شرکت ها ی معتبر داخلی و خارجی از محصولات آران تاچ در قالب استند، میز و نمایشگر بهره گیری می کنند. محصولات نمایشگاهی آران تاچ با اجاره کوتاه مدت در هافکس امسال در اختیار ۶ شرکت و در ۸ غرفه متفاوت قرار گرفته است. این شرکت ها با استفاده ازبه روز ترین فناوری های لمسی محصولات و خدمات خود را از طریق عکس، فیلم، وب سابت و فایل های متنی به بازدیدگنندگان و علاقمندان این حوزه معرفی می نماید.
خوگر، فروشگاه اینترنتی و شبکه تخصصی مبلمان و دکوراسیون که برای سومین سال متوالی از محصولات آران تاچ استفاده می کند، مبلمان آفر، تولید کننده انواع مبلمان ،صندلی های اداری، صندلی ناهار خوری، مبلمان منزل، سرویس خواب. شرکت دوریکسو در سه برند خود واقع در سه غرفه مختلف با نام های مبلمان ویستا، مبلمان امپریال و مبلمان انسوئیت نیز در طول برگزاری این نمایشگاه با آران تاچ همکاری می کنند.
شرکت کوهبر عرضه کننده مبلمان فضای باز، باغی و استخری، شرکت تارا صنعت چوبین با نام تجاری دکوچید تولید کننده انواع جاکفشی، میز تحریر، تخت خواب و...، همچنین شرکت همیشه نو بهار پرشین عرضه کننده میز و صندلی غذاخوری، دیوار کوب تزئینی و رخت آویز از دیگر شرکت های حاضر در نمایشگاه هستند که از محصولات آران تاچ برای افزایش بازده و جذب بیشتر مشتریان خود استفاده می کنند.
error: Content is protected !!