شماره:۲۴۲

دعوت از آران تاچ جهت سخنرانی در دومین دوره جشنواره فناوری اطلاعات دانشگاه شریف

دومین جشنواره فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شریف ۲۲ تیر ماه در محل دانشگاه صنعتی شریف و با تمرکز بر ایجاد کسب و کار های نوین در حوزه فناوری اطلاعات، در حالی برگزار خواهد شد که از استند و نمایشگر های لمسی آران تاچ در این همایش جهت اجرای سیستم نظر سنجی در رابطه با سطح کمی و کیفی این دوره از همایش ها و همچنین اعلام زمان‏بندی برنامه ها بهره برداری می گردد.
برگزار کنندگان این جشنواره به منظور بهره گیری شرکت کنندگان از تجربیات، دستآورد ها و اطلاعات تخصصی آران تاچ در زمینه فناوری اطلاعات، از مهندس حمید حائری مدیر بخش IT آران تاچ دعوت به سخنرانی در این همایش کرده اند.
مهندس حائری در راستای اهداف برگزاری این جشنواره که ایجاد محیطی برای گردهمایی، گفت وگو و هم ‌افزایی نوآوران، نخبگان، صاحبان ایده و علاقمندان به رویکردها و نگرش‌های نو و همچنین شناسایی آن ها برای سرمایه گذاری مادی و حتی معنوی توسط حوزه های مختلف است، به منظور آشنایی شرکت کنندگان این همایش، با تکنولوژی سیستم های لمسی در داخل و خارج از کشور و همچنین نقش فناوری اطلاعات در این سیستم ها، تجربیات و اطلاعات آران تاچ را به اشتراک خواهد گذاشت.
در نهایت تیم آران تاچ از کلیه متخصصین و نیروهای جوان حاضر در این نمایشگاه که عموما قشر دانشجو می باشند، جهت ارائه ایده های نوین و خلاقانه خود دعوت به همکاری می نماید.
error: Content is protected !!