آران تاچ|مشاوره و ارائه دهنده راه کارها در حوز

درباره ما
در دنیای امروز تکنولوژی صفحه های لمسی که این روزها با نام تاچ اسکرین نیز شناخته میشود، به دلیل سهولت، جذابیت و سرعت در عملکرد، مورد توجه و استفاده روز افزون شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی با هر سطح نیازی قرار گرفته است . گروه آران تاچ به عنوان گسترده ترین مرکز مشاوره، طراحی و تولید سیستم های لمسی، فعالیت خود را در همان ابتدای پیدایش فناوری لمسی آغاز نموده و همواره در تلاش است با تکیه بر تکنولوژی های جدید، توسط نیرو های دانش محور، جوان و خلاق خدمات نوینی را در زمینه سیستم های لمسی به مشتریان محترم ارائه نماید .
این شرکت در راستای تحقق اهداف خود اقدام به تشکیل تیم های ذیل نموده است :
تیم سخت افزاری: در این بخش ابتدا مهندسان طراحی صنعتی بر اساس شناخت ماده، دانش فنی و نیاز مشتری اقدام به طراحی دستگاه نموده و سپس تکنسین های بخش تولید بر اساس طرح صنعتی اقدام به تولید سیستم لمسی مورد نظر مینمایند.
تیم نرم افزاری: در این بخش مهندسان نرم افزار با تکیه بر دانش مهندسی و شناخت نیاز های مشتری اقدام به طراحی و پیاده سازی انواع اتوماسیون ها مرتبط با فناوری لمسی نموده و در این راستا همواره سرعت، سهولت و جذابیت کار با سیستم های لمسی را مد نظر قرار میدهند .
تیم پشتیبانی: آران تاچ به منظور رضایت مشتری بخشی را تحت عنوان خدمات پس از فروش در نظر گرفته و با انجام اقدامات زیر بنایی، زمینه ی ارائه خدمات مشاوره و پشتیبانی را با محوریت سرعت در ارائه خدمات با کیفیت فراهم نموده است.
90%
میزان رضایت مندی مشتریان
70%
حضور در نمایشگاه های بین المللی
65%
پروژه های در حال اجرا
65%
پوشش دهی مناطق کشور